středa 12. prosince 2012

My Gift Card or...BASICALLY: WHAT I WANT FOR CHRISTMAS)

...............................................................................................................................................
1 The Row Kuffley Jacket. Tak přesně tento kožíšek pravděpodobně nedostanu. Nejenže je beznadějně vyprodán. Ale pan Barney ho prodává za celých šest tisíc dolarů. Zlá to cena. Velice ráda bych se oblékla do něčeho podobného. Jenže nemám tušení jak na to. V případě kožichu asi nelze dělat kompromis. Buď sehnat vintage nebo ho sakra zaplatit. Protože ty levné většinou vypadají dost lacině a nevkusně....Všimla jsem si, že rozšířené jsou u nás i vestičky chlupaté. A pokud nejsou kvalitní, je to dle mého názoru vrchol hnusu. Zn. Chlupaté vesty v Tescu nekupovat! A nemyslím tím krásné vesty jako dělá třeba Ivana Mentlová. 
Závěr: Levný kožich nekoupím. Jsem snobka a jsem na to hrdá...
2 Shopping Bag. O tuto krásku v červeném jsem v Zaře přišla. Moc pozdě mi došlo, že bych jí chtěla. Ale sehnala jsem podobnou na botovo.cz. Po mé návštěvě už jí mají pouze v černém. Vůbec nejraději ze všech kabelek, mám tento tvar. Sice se v ní nedá nikdy nic nalézt, ale co.
Barevné semišky 3 Acne Ankle Boots. a hlavně bordó. Barva, kterou jsem odjakživa neměla ráda. A nyní hledám pravý kousek vhodný pro tento odstín. Nevím, zda bundička semišová v tomto odstínu nebo semišky na nohy?? To asi rozhodne Ježich. Dále je tu klasika v podání 4 Blessed are the Meek - DADA JACKET. Sexy, sexy a ještě jednou sexy. Stačí bílé triko a džínsy a parádní look je na světě. Nic víc netřeba. Parka 5 Contrast Sleeve Army Jacket. Proč vlastně parka? Asi jen protože, se mi prostě líbí. Navíc super bunda ke "konverskám". 6 Moroccan print Sweatshirt Maison Scotch. Pohodlná mikča na lítání s moují malou láskou. A vypadá to i na kvalitku. 
7 Star-intarsia cashmere sweater Banjo & Matilda Je-libo kašmír? Ano prosím.
8 Classic FOX Mirror Frame, perfektní doplněk, už to vidím. All black look a k tomu tyto brýle.

Už máte také sepsané své seznamy přání a snů ???
Já kromě aktuálně vánočních celoročně. Celý rok si dělám poznámky, ať už jsou to úkoly či povinnosti. Něco co se chci naučit. V čem se musím ještě zdokonalit. Co všechno si musím přečíst ještě nebo jaké filmy vidět. Sny a přání by měl mít každý z nás. Ať už jsou či nejsou dosažitelné, ženou nás kupředu. Být lepší a lepší a možná žít i kvalitnější život. I z tohoto důvodu jsem výše zmiňovala své snobství. Protože v mých očích je snobství se nespokojit s průměrných nebo horších, ale vždy chtít víc a víc.Více vědět, více znát. 

Jeden moudrý pán pravil:  Snažte se o dokonalost ve všem, i když ve většině věcí není dosažitelná. Avšak ti, kteří se o ni snaží, se k ní přiblíží více než ti, jimž jejich lenost a malomyslnost brání v jakémkoliv postupu..


Přeji Všem krásný a úspěšný den.....M*7 komentářů:

 1. Tak čtyřka je přesně můj styl..moje volba by také byla bílé tílko..k tomu jeansy a hotovo. Nádhera:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná přání máš. :)
  A s tím, co jsi napsala na závěr naprosto souhlasím.

  OdpovědětVymazat
 3. Ta kabelka mě zaujala :))

  Ahoj lidi, snad vám to neva a kdo chce může si počíst :)) http://eliska-dvorakova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná přání a souhlasím, že je nutné nespokojit se s průměrem. Jedno z mých přání je šperk Frey Wille.

  OdpovědětVymazat
 5. S tim mottem naprosto souhlasim :-)

  OdpovědětVymazat