neděle 19. prosince 2010

LEATHER WEDGE FROM ASOS

Přidat popisek

Super pohodlné sandále...koupené ve slevě z Asos.com, za 40 USD.
Asos je můj nejoblíbenější internetový obchod....Skvělé ceny, krásné oblečení. Ještě jsem neměla možnost je vzít ven, tak se těším na léto:-)


sobota 18. prosince 2010

PRVNÍ ČLÁNEK...

...po objevení Sandry Leopardové a krátce na to úžasné slečny Kling, jsem se dostala k založení vlastního blogu..


Miluju boty. Miluju šperky. Modelky. Návrháře. Časopisy ze všech koutů světa. Můj byt vypadá už trochu jako trafika..:-)...tak se tímto hlásím ke skupině Módou posedlých..

...módě se věnuju nebo je mým koníčkem již od útlého dětství. Svojí první módní přehlídku jsem si odchodila kolem baráku s kámoškama ve třetí třídě:-) Měly jsme stojan, který byl plný oblečení po mé matce a pod ním vyrovnané ve dvou řadách boty. Je to už skoro 15 let, ale přesně bych Vám pověděla, co na něm viselo a jaké boty jsme nosily. Modelka se ze mě nestala, ale láska k módě zůstala.

Zaujal mě článek Sandry Leopardové, možná v ten moment mi vznikal v hlavě nápad na založení svého blogu. Psala v něm, jak jsme oproti zahraničí pozadu. Ve směru blogu a módy samozřejmě. 
A bylo to jako by mi to psala z duše. Musím souhlasit s každým slovem.

Proč se u nás ženy neparádí? 
Dávají přednost pohodlí?
Nemají svůj styl?
Slepě kopírují trendy?
...a napadá mě spousta dalších otázek...proč.

Na ulici projdete kolem deseti žen a pokud budete mít štěstí, tak potkáte možná 2 ženy, které budou šmrnc. Budou mít "svůj styl" a ne uniformu dnešní doby!


Ráda bych, aby můj blog poskytoval prostor pro spojování lidí se stejným zájmem, debaty nad modními novinkami, rady, příspěvky a komentáře ....a Vaše vlastní nápady:-)

Marcelina*